0
Košík je prázdny
0

    CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single
     
    Vaša cena bez DPH
    1.54 EUR
    Vaša cena s DPH
    1.84 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Commscope
    Kód
    S1-4047
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-02-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Výstražná fólia oranžová 20cm, s potlačou POZOR TELEKOMUNIKAČNÉ KÁBLE (balenie 250m) Výstražná fólia oranžová 20cm, s potlačou POZOR TELEKOMUNIKAČNÉ KÁBLE (balenie 250m)

     

    Porovnať 0.10 EUR  bez DPH
    Výstražná fólia oranžová 20cm, bez potlače (balenie 250m) Výstražná fólia oranžová 20cm, bez potlače (balenie 250m)

     

    Porovnať 0.09 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex

    SRZ-2 

    Porovnať 87.04 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex

    SRZ-1 

    Porovnať 90.56 EUR  bez DPH
    FODC-10-D144, optická spojka 144, vonkajšia s výbavou  (bez kaziet P085) FODC-10-D144, optická spojka 144, vonkajšia s výbavou (bez kaziet P085)

    FODC-10-D144 

    Porovnať 34.33 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex

    FDH-C1-0-0-2-0000-0-0 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    FDH-D0-2-0-0 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex

    SRZ-3 

    Porovnať 293.85 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex

    SRZ-4 

    Porovnať 199.50 EUR  bez DPH
    FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65 FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65

    FGP-144 

    Porovnať 248.78 EUR  bez DPH
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-08-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-24-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Mantar SM-40/33/23, FTTx rozvádzač 6U, 10", IP65 Mantar SM-40/33/23, FTTx rozvádzač 6U, 10", IP65

    SM-40/33/23 

    Porovnať 65.00 EUR  bez DPH
    CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-024-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 0.99 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický kábel určený priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní. Pancierové panely sú silné a flexibilné, poskytujú dodatočnú ochranu proti rozdrveniu hlodavcami.
       


      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...