0
Košík je prázdny
0

    DASAN H662GR, GPON ONT, 2x GLAN, 1x FXS, 1x CATV (port F); GPON B+ SC/APC, Router/Bridge

    DASAN H662GR, GPON ONT, 2x GLAN, 1x FXS, 1x CATV (port F); GPON B+ SC/APC, Router/Bridge
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    DASAN Zhone Solution
    Kód
    SDa000015
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      H662GR je ONT určený pre nasadzovanie FTTH (Fiber to Home) alebo FTTP (Fiber to the premises). Tento model môže fungovať ako jednoduchý Bridge, alebo router / NAT. Je to ekonomicky efektívna technológia CPE, ktorá spĺňa požiadavku odvetvia telekomunikačného priemyslu a zaručuje spoľahlivé servisné služby v telekomunikačnej oblasti. H662GR obsahuje 1x GPON Uplink Port, 2 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T), 1 port FXS VoIP a 1 RF Port.


      Parametre

      GPON - RX 1490nm -8 dBm ~ -28dBm
      GPON - TX 1310nm +0.5dBm ~ + 5dBm
      Pamäť RAM 128 MB SDRAM
      Rozhranie FIBER 1 x SC/APC
      Rozhranie LAN 2 x 10/100/1000 Base-T (RJ45) port
      Rozhranie video 1 x port RF Video, 1 x RF port ( F-connector) to 1GHz
      Rozhranie VoIP 1 x FXS (RJ-11) ports
      Rozmery 190 x 150 x 40 mm

      Napájanie

      Napájanie AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...