0
Košík je prázdny
0

    DASAN H665, GPON ONT, 1x GPON, 1x GLAN

    DASAN H665, GPON ONT, 1x GPON, 1x GLAN
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť po pobočkách
    Množstvo v orig. balení:  20 ks
    Výrobca
    DASAN Zhone Solution
    Kód
    SDa000010
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      H665 je vnútorný typ ONT určený pre nasadzovanie FTTH (Fibre to the Home) alebo FTTP (Fibre to the premises). Môže fungovať ako jednoduchý Bridge alebo sa správa ako router/ NAT. Je to nákladovo efektívna technológia CPE, ktorá spĺňa požiadavku odvetvia telekomunikačného priemyslu a zaručuje spoľahlivé servisné služby v oblasti. H665 podporuje bezproblémový a jednoduchý prístup ako plug and play pre väčšinu funkcií vrátane: WiFi, VoIP, PPPoE, Rate-Limit, Multicast, VLAN, Firewall. Tieto rezervy uspokoja Telcos a ISP prostredníctvom TR-069 a káblov s poskytovaním XML / textového súboru podobným DOCSIS / HFC.


      Parametre

      GPON - RX 1490nm -8 dBm ~ -28dBm
      GPON - TX 1310nm +0.5dBm ~ + 5dBm
      Operačné módy Router (NAT) aj Bridge mód
      Pamäť RAM 128 MB SDRAM
      Rozhranie FIBER 1 x SC/APC
      Rozhranie LAN 1 x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)
      Rozmery 114 x 95 x 32 mm

      Napájanie

      Napájanie AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...