0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    Status: Výpredaj 

    174 produktov
    9 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    49.00 EUR 

    bez DPH

    58.91 EUR 

    s DPH

    WiFi Access Point – 802.11a/b/g/n/ac až 867Mbps, Dualband, PoE, 2×GLAN, WPS, RADIUS server, centrálna správa AP

    cena po prihlásení

    Výpredaj

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    29.00 EUR 

    bez DPH

    34.80 EUR 

    s DPH

    Optický vnútorný FTTx box B24J s kazetou pre 24x SC SX adaptér

    35.00 EUR 

    bez DPH

    42.00 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší kovový FTTH box s kazetou pre 24 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 19

    40.00 EUR 

    bez DPH

    48.00 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší kovový FTTH box s kazetou pre 48 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 19

    0.50 EUR 

    bez DPH

    0.60 EUR 

    s DPH

    Mini-spojka určená na káble s jednovláknovými káblami (1F). Veľmi ľahká, malá a jednoduchá konštrukcia umožňuje rýchle a praktické umiestnenie zvaru. Celok je vyrobený z materiálu odolného voči UV žiareniu, vyznačujúceho sa vysokou rázovou...

    3.90 EUR 

    bez DPH

    4.68 EUR 

    s DPH

    Optický vnútorný FTTH box VER, 6x SC DX, biely, DIN, 3U

    0.90 EUR 

    bez DPH

    1.08 EUR 

    s DPH

    Úchyt pre FTTx box B08, na stĺp / kríž rezervy

    43.00 EUR 

    bez DPH

    51.71 EUR 

    s DPH

    HUAWEI HG8245H GPON ONT (4GE+2POTS+USB+WI-FI)

    79.00 EUR 

    bez DPH

    94.80 EUR 

    s DPH

    DC/DC konvertor 20-30V/150V(0.6A), DIN lišta, zdvojený výstup + zemniaca svorka

    15.00 EUR 

    bez DPH

    18.11 EUR 

    s DPH

    Skrinka s klientskou 5GHz anténou 22dBi s MMCX konektorom a vstavanou bleskoistkou!

    15.00 EUR 

    bez DPH

    18.00 EUR 

    s DPH

    Skrinka pre AP/RouterBoard a elektroniku k anténam JRC-XX.

    14.00 EUR 

    bez DPH

    16.91 EUR 

    s DPH

    -prestavba jednopolarizačných antén JRC-29 a JRC-29 EXTREM na dvojpolarizačné

    1.01 EUR 

    bez DPH

    1.21 EUR 

    s DPH

    2643 - regulovateľný útlm 5-1000MHz IEC konektory

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    2644 oddelovač zeme na IEC konektory

    0.09 EUR 

    bez DPH

    0.11 EUR 

    s DPH

    2645 - ochrana proti prepätiu, IEC konektory

    0.24 EUR 

    bez DPH

    0.29 EUR 

    s DPH

    3212A-0,20M prepojovací kábel 20cm

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    3212A-0,25M prepojovací kábel 25cm, triple shield 2xAL foil, 100% tienenie, 81% opletenie ,black

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR - 5m /AL/ účastnícka šnúra IEC/m konekt

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR 5m - TV šnúra 5m, IEC samec priamy, IEC konektor samička 90°voči káblu

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...