0
Košík je prázdny
0

    EXTRALINK SFP (pár) 1000Base, 3km, 1310/1550nm, WDM, DDM, (SC/SM)

    EXTRALINK SFP (pár) 1000Base, 3km, 1310/1550nm, WDM, DDM, (SC/SM)
     
    Vaša cena bez DPH
    30.48 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    30.57 EUR
    Vaša cena s DPH
    36.68 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    EXTRALINK
    Kód
    S01263
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre.

      Parametre

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...