0
Košík je prázdny
0

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    5 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    35.19 EUR 

    bez DPH

    42.34 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    35.19 EUR 

    bez DPH

    42.34 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    16.26 EUR 

    bez DPH

    19.51 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    19.44 EUR 

    bez DPH

    23.44 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    35.08 EUR 

    bez DPH

    43.66 EUR 

    s DPH

    Táto olovená batéria je vhodná ako náhrada za originálnu batériu napríklad pre zabezpečovaciu techniku.

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...