0
Košík je prázdny
0

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

     
    11.20 EUR 

    bez DPH

    13.44 EUR 

    s DPH

    19" polica 1U s hĺbkou 350mm, pevná s uchytením v 2 bodoch rámu sú určené k inštalácii do rozvádzačových skríň.

    11.20 EUR 

    bez DPH

    13.44 EUR 

    s DPH

    19" polica 1U s hĺbkou 350mm, pevná s uchytením v 2 bodoch rámu sú určené k inštalácii do rozvádzačových skríň.

    18.91 EUR 

    bez DPH

    22.80 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    17.60 EUR 

    bez DPH

    21.23 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    18.77 EUR 

    bez DPH

    22.63 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    8.67 EUR 

    bez DPH

    10.41 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    9.58 EUR 

    bez DPH

    11.50 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    11.17 EUR 

    bez DPH

    13.51 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    16.27 EUR 

    bez DPH

    19.63 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    27.20 EUR 

    bez DPH

    32.64 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 10km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    17.57 EUR 

    bez DPH

    21.08 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 300m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    35.28 EUR 

    bez DPH

    43.90 EUR 

    s DPH

    Táto olovená batéria je vhodná ako náhrada za originálnu batériu napríklad pre zabezpečovaciu techniku.

    12.90 EUR 

    bez DPH

    16.18 EUR 

    s DPH

    Táto olovená batéria je vhodná ako náhrada za originálnu batériu napríklad pre zabezpečovaciu techniku.

    69.60 EUR 

    bez DPH

    83.52 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    63.60 EUR 

    bez DPH

    76.32 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    80.00 EUR 

    bez DPH

    96.00 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    72.96 EUR 

    bez DPH

    87.55 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    76.80 EUR 

    bez DPH

    92.16 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    86.40 EUR 

    bez DPH

    103.68 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    44.48 EUR 

    bez DPH

    53.38 EUR 

    s DPH

    Nástenný dátový rozvádzač EXTRALINK s kladeným dôrazom na spoľahlivosť a výhodnú cenu. V hornom a spodnom víku rozvádzača je umiestnená perforácia pre ľahké odvetranie vnútorného zariadenia. Vstup káblov je riešený otvormi umiestnenými v strope.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...