0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN AirTrack, Páska napínacia, 19mm, 0.7mm, C201, 50m

    FIBRAIN AirTrack, Páska napínacia, 19mm, 0.7mm, C201, 50m

    Novinka

    Vaša cena bez DPH
    56.38 EUR
    Vaša cena s DPH
    67.65 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S03738
    Part No.
    AT-TSM197
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp

    AT-WU 

    5.84 EUR  bez DPH
    FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp

    AT-WI 

    7.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp FIBRAIN AirTrack, Držiak kotvy, na stĺp

    AT-WO 

    4.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN AirTrack, Spona nerez 20mm, C201 FIBRAIN AirTrack, Spona nerez 20mm, C201

    AT-TSK200 

    0.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN AirTrack, Upevňovacia svorka FIBRAIN AirTrack, Upevňovacia svorka

    AT-UO-SZEK B 

    0.25 EUR  bez DPH
    FIBRAIN optická spojka 144F, 1x kazeta 36F FIBRAIN optická spojka 144F, 1x kazeta 36F

    FB-XRA-36 

    36.08 EUR  bez DPH
    FTTx box G24, 24x SC, (2x PG), vonkajší FTTx box G24, 24x SC, (2x PG), vonkajší

    G24 

    57.06 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  10m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    16.89 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  20m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    22.31 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  30m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 30m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    26.59 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  40m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 40m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    32.37 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  50m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 50m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    43.72 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC 100m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 100m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    74.97 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC 150m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 150m, 7mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    104.52 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Prednosťou páskového upínacieho systému je nerezová páska vyrábaná z kvalitnej nerezovej ocele. Nerezová páska umožňuje kotvenie k ľubovoľne veľkým priemerom, okrúhlym, štvorcovým či viachranným profilom. Nerezové pásky sa dodávajú v plastovom praktickom balení po 50m.


      Nerezová páska pre nerezový páskový systém sa v praxi používa na pripevňovanie štítkov, káblov, elektrických skriniek, káblových a trakčných vedení, nosných konzol, k stĺpom atď. Ďalej je možné pomocou nerezovej pásky vykonávať montáže dopravných a informačných značení, reklamných tabúľ a pútačov, upevňovanie hadicových koncoviek u nízkotlakových a strednotlakových hadíc, montáže telekomunikačných a zabezpečovacích prvkov.


      Parametre

      Balenie kábla

      Balenie 50 m
      Hmotnosť 5,5 kg
      hrúbka pásoviny (mm) 0.7 mm
      Materiál Stainless Steel 201
      Šírka 19 mm

      Video

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené