0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A1, simplex

    FIBRAIN ARMORED, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A1, simplex
     
    Vaša cena bez DPH
    28.40 EUR
    Vaša cena s DPH
    34.08 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S02143
    Part No.
    AR-G-SCA-SCA-S-025-SX-D-30-M
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači.


      Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov.

       

      Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N!


      Parametre

      Konektory SC/APC - SC/APC
      Materiál plášťa Stainless steel
      Max. allowed tension 2000 N

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...