0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, 2-vlákno, G.657A1, 6.0mm, CLT, 1000N

    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, 2-vlákno, G.657A1, 6.0mm, CLT, 1000N
     
    Vaša cena bez DPH
    0.37 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.45 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 1x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  4000 m
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S00441
    Part No.
    BURRY-DAC-G-02-D-0XC20ORTT
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

     

    Súvisiace produkty

    31HS Nôž na odstránenie izolácie 31HS Nôž na odstránenie izolácie

    31HS 

    13.28 EUR  bez DPH
    CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-024-LA-8W-M12NS 

    1.24 EUR  bez DPH
    F5-DAC, Káblový orezávač ADSS DROP plášťa 4-6 mm F5-DAC, Káblový orezávač ADSS DROP plášťa 4-6 mm

    F5-DAC 

    152.82 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-G1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 27x SC simplex FIBRAIN FDH-G1, 72F, 27x SC simplex

    FDH-G1-11-22 

    189.66 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex SRZ-1, 15F, 15x SC simplex

    RSZ-125/18/6 15J 

    127.88 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex SRZ-2, 24F, 16x SC simplex

    RSZ-146/18/10 16J 

    111.30 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex SRZ-3, 144F, 72x SC duplex

    RSZ-170/60/20 144J 

    386.65 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex SRZ-4, 72F, 36x SC simplex

    RSZ-140/44/20 72J 

    255.07 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-5, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 36F, 36x SC simplex Mantar SRZ-5, 36F, 36x SC simplex

    RSZ-160/18/14 36J 

    144.45 EUR  bez DPH
    Oceľové veko SGLB 1730-BOV pre šachtu SGLB1730, s nosnostou 12,5t Oceľové veko SGLB 1730-BOV pre šachtu SGLB1730, s nosnostou 12,5t

    SGLB1730 

    305.10 EUR  bez DPH
    SGLB1620, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB1620, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

     

    110.63 EUR  bez DPH
    SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

    SGLB1730 

    297.00 EUR  bez DPH
    SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

    SGLB1730 

    519.75 EUR  bez DPH
    SGLB2436, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB2436, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

    SGLB2436 

    471.24 EUR  bez DPH
    Stĺpikový FTTx rozvádzač, IP65 Stĺpikový FTTx rozvádzač, IP65

     

    171.19 EUR  bez DPH
    TEKO0, Zemná telekomunikačná šachta, bez komory TEKO0, Zemná telekomunikačná šachta, bez komory

     

    155.07 EUR  bez DPH
    TEKO1, Zemná telekomunikačná šachta, 1x komora TEKO1, Zemná telekomunikačná šachta, 1x komora

     

    164.51 EUR  bez DPH
    TEKO1, Zemná telekomunikačná šachta, 1x komora, priebežná s bočným krytom TEKO1, Zemná telekomunikačná šachta, 1x komora, priebežná s bočným krytom

     

    464.73 EUR  bez DPH
    TEKO2, Zemná telekomunikačná šachta, 2x komora TEKO2, Zemná telekomunikačná šachta, 2x komora

     

    173.25 EUR  bez DPH
    Výstražná fólia oranžová 200mm, bez potlače (balenie 250m) Fólia bez potlače, 200mm, oranžová

     

    0.14 EUR  bez DPH
    Výstražná fólia oranžová 200mm, s potlačou POZOR TELEKOMUNIKAČNÉ KÁBLE (balenie 250m) Fólia s potlačou, 200mm, oranžová

     

    0.15 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Idea systému Burry DAC spočíva v umiestnení káblov priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní.

       

      Vlákna umiestnené vo voľnej trubici naplnenej hydrofóbnym želatínom a prídavnou vrstvou zabraňujú prenikaniu vody. Na posilnenie konštrukcie sa používajú aramidové priadze a prídavný prvok FRP tvarovaný vo vonkajšom plášti. To umožňuje ohýbať kábel len v jednom smere.

       

      Dôležitý oznam:

       

      V prípade odvíjania káblov a mikrotrubičiek sa účtuje poplatok 0,02 EUR bez DPH / meter. Ak si prajete kábel / mikrotrubičku odvinúť na drevenú cievku, učtovať sa bude vratná cievka v hodnote 10 EUR bez DPH / malá, prípadne podľa potreby 13 EUR bez DPH / veľká.

      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (2)
      Max. tlaková odolnosť (N) 3500 N
      Prevádzková teplota (°C) -40 °C to + 70 °C

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 6.0 mm
      Typ káblu zemný, na priamu pokládku

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1, Corning , G.657A1

      Video

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené