0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN C+MAX, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -33dBm, TX +10dBm, SC, 60km

    FIBRAIN C+MAX, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -33dBm, TX +10dBm, SC, 60km
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Množstvo v orig. balení:  1 ks
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    SDa000030
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN C+MAX2, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -33dBm, TX +10dBm, SC, 60km FIBRAIN C+MAX2, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -33dBm, TX +10dBm, SC, 60km

    FTS-GPON-OLT C+MAX2 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN C+, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -31dBm, TX +7dBm, SC, 60km FIBRAIN C+, SFP, GPON 2.5/1.25Gbps, RX -31dBm, TX +7dBm, SC, 60km

    FTS-GPON-OLT-C+ 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN V5816, GPON OLT, 16x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja DASAN V5816, GPON OLT, 16x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja

    V5816 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN V5808, GPON OLT, 8x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja DASAN V5808, GPON OLT, 8x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja

    V5808 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický SFP modul, RJ45 10/100/1000BaseT, DDM, 100m (SGMII), copper module FIBRAIN Optický SFP modul, RJ45 10/100/1000BaseT, DDM, 100m (SGMII), copper module

    FTS-C12G-10M+ 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN V5804, GPON OLT, 4x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja DASAN V5804, GPON OLT, 4x GPON, 4x 10GE, 4x GE, bez zdroja

    V5804 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V8102, chassis with front access for V8102 (2U 19in) DASAN DAS-V8102, chassis with front access for V8102 (2U 19in)

    DAS-V8102 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V8102-SFU, Switching Fabric Unit for V8102 DASAN DAS-V8102-SFU, Switching Fabric Unit for V8102

    DAS-V8102-SFU 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V8102-PSU-DC, PSU -48V DASAN DAS-V8102-PSU-DC, PSU -48V

    DAS-V8102-PSU-DC 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V8102-FAN, FAN for v8102 DASAN DAS-V8102-FAN, FAN for v8102

    DAS-V8102-FAN 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V8102-DF, Dusty Filter DASAN DAS-V8102-DF, Dusty Filter

    DAS-V8102-DF 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V81XX-SIU-GPON16, 16-port G-PON Interface Unit for V8102 and V8106 DASAN DAS-V81XX-SIU-GPON16, 16-port G-PON Interface Unit for V8102 and V8106

    DAS-V81XX-SIU-GPON16 

    Porovnať cena po prihlásení  
    DASAN DAS-V81XX-SIU-BP, Blank Panel for v81xx OLT series DASAN DAS-V81XX-SIU-BP, Blank Panel for v81xx OLT series

    DAS-V81XX-SIU-BP 

    Porovnať cena po prihlásení  

      Podrobnosti o produkte

      Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu klientov, pridá do OLT ďalší modul GPON SFP.

       

      Tento typ modulov podporuje asymetrické rýchlosti (2.488Gbps / 1.244Gbps). Aby sa umožnila obojsmerná komunikácia cez jeden kmeň vláknovej technológie WDM, bola použitá (vlnové dĺžky 1310nm a 1490nm).


      Parametre

      GPON - RX 1490nm -33 dBm
      GPON - TX 1310nm +6~+10dBm
      Konektory SC / UPC
      Prevádzková teplota 0°C to 70°C
      Rozmery 65.5 × 14 × 8.5 mm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...