0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    8.47 EUR
    Vaša cena s DPH
    10.16 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S02030
    Part No.
    PA4L-01LC-01LC-005.0-13D-2
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  100m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 100m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01LC-01LC-100.0-13D-2 

    32.90 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  120m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 120m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01LC-01LC-120.0-13D-2 

    43.66 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  80m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 80m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01LC-01LC-080.0-13D-2 

    31.36 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 110m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 110m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01LC-01LC-110.0-13D-2 

    39.26 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-010.0-13D-2 

    17.87 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-010.0-13D-2 

    9.52 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-015.0-13D-2 

    19.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-020.0-13D-2 

    20.96 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-020.0-13D-2 

    11.57 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  300m, 3.0mm, G.657A1, 900N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 300m, 3.0mm, G.657A1, 900N, duplex, outdoor

    PA4L-02LC-02LC-300.0-13D-1 

    84.44 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-030.0-13D-2 

    24.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-030.0-13D-2 

    13.27 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  40m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 40m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-040.0-13D-2 

    27.26 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  40m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 40m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01LC-01LC-040.0-13D-2 

    16.94 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-AR-02LC-02LC-050.0-13D-2 

    30.76 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-050.0-13D-1 

    19.54 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  60m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 60m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4-01LC-01LC-060.0-13D-1 

    22.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  70m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 70m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-070.0-13D-1 

    24.95 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC  90m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/PC - LC/PC 90m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01LC-01LC-090.0-13D-1 

    30.29 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

       

      Optický kábel FIBRAIN AERO-DR03 s triedou reakcie na oheň Dca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 900 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov.

      Parametre

      Konektory LC/PC - LC/PC
      Max. allowed tension 900 N

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...