0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    41.34 EUR
    Vaša cena s DPH
    49.61 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01678
    Part No.
    PA4L-01SCA-01SCA-130.0-13D-2
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-010.0-13D-1 

    Porovnať 8.32 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-02SCA-02LC-015.0-13D-2 

    Porovnať 18.56 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-015.0-13D-2 

    Porovnať 14.72 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  2m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 2m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-002.0-13D-2 

    Porovnať 7.26 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-02SCA-02LC-030.0-13D-1 

    Porovnať 23.52 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-030.0-13D-2 

    Porovnať 18.17 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  3m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 3m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-003.0-13D-2 

    Porovnať 7.01 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-005.0-13D-2 

    Porovnať 7.61 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  100m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-100.0-13D-1 

    Porovnať 30.01 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-010.0-13D-1 

    Porovnať 7.74 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  110m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-110.0-13D-2 

    Porovnať 31.93 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  140m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 140m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-140.0-13D-2 

    Porovnať 45.16 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  150m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 150m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-150.0-13D-2 

    Porovnať 42.58 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-015.0-13D-1 

    Porovnať 9.14 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  160m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 160m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-160.0-13D-1 

    Porovnať 46.80 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  170m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 170m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-170.0-13D-1 

    Porovnať 49.36 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  180m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 180m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-180.0-13D-2 

    Porovnať 49.46 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  190m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 190m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-190.0-13D-1 

    Porovnať 54.48 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  200m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 200m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-200.0-13D-1 

    Porovnať 55.64 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-020.0-13D-1 

    Porovnať 10.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  220m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 220m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-220.0-13D-2 

    Porovnať 60.79 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  25m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-025.0-13D-2 

    Porovnať 11.88 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-030.0-13D-2 

    Porovnať 13.22 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  35m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-035.0-13D-2 

    Porovnať 14.54 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  3m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-003.0-13D-2 

    Porovnať 6.84 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  40m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-040.0-13D-2 

    Porovnať 15.84 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  45m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-045.0-13D-2 

    Porovnať 17.24 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-050.0-13D-2 

    Porovnať 18.60 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  55m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 55m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-055.0-13D-2 

    Porovnať 18.75 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  5m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 5m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-005.0-13D-1 

    Porovnať 6.44 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  60m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 60m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-060.0-13D-2 

    Porovnať 19.91 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  70m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 70m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-070.0-13D-2 

    Porovnať 22.36 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  80m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 80m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-080.0-13D-2 

    Porovnať 25.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  90m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-090.0-13D-2 

    Porovnať 28.17 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-010.0-13D-2 

    Porovnať 8.28 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-015.0-13D-2 

    Porovnať 9.23 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-020.0-13D-2 

    Porovnať 10.48 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-030.0-13D-2 

    Porovnať 13.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN EXO-G0-PE, Optický patchcord 24xLC/PC - 24xLC/PC  20m, 5.9mm, G.652D, 1500N FIBRAIN EXO-G0-PE, Optický patchcord 24xLC/PC - 24xLC/PC 20m, 5.9mm, G.652D, 1500N

    TEF-24LC00600-24LC00600-10A24-020-11-1 

    Porovnať 193.55 EUR  bez DPH
    OPTIX Z-XOTKtcd OM2, Optický patchcord 2xSC/PC - 2xSC/PC  100m, 6.5mm, OM2, 1200N, outdoor OPTIX Z-XOTKtcd OM2, Optický patchcord 2xSC/PC - 2xSC/PC 100m, 6.5mm, OM2, 1200N, outdoor

    Z-XOTKtcd OM2 

    Porovnať 56.00 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

       

      Optický kábel FIBRAIN AERO-DR03 s triedou reakcie na oheň Dca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 900 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov.

      Parametre

      Konektory SC/APC - SC/APC
      Max. allowed tension 900 N

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Použitie

      Použitie Orange, Telekom, UPC, Slovanet a iní

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...