0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    31.58 EUR
    Vaša cena s DPH
    37.90 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S1-3408
    Part No.
    PA4-01SCA-01SCA-090.0-13D-1
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  200m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 200m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-200.0-13D-1 

    Porovnať 57.04 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  100m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-100.0-13D-1 

    Porovnať 31.33 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  120m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-120.0-13D-1 

    Porovnať 38.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  220m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 220m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-220.0-13D-1 

    Porovnať 55.12 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  180m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 180m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-180.0-13D-1 

    Porovnať 51.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  160m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 160m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-160.0-13D-1 

    Porovnať 46.80 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  140m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 140m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-140.0-13D-1 

    Porovnať 41.68 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  110m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-110.0-13D-1 

    Porovnať 33.89 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  130m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-130.0-13D-1 

    Porovnať 41.57 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  150m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 150m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-150.0-13D-1 

    Porovnať 44.24 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  170m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 170m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-170.0-13D-1 

    Porovnať 49.36 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  190m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 190m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4-01SCA-01SCA-190.0-13D-1 

    Porovnať 54.48 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

       

      Optický kábel FIBRAIN AERO-DR03 s triedou reakcie na oheň Dca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 900 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov.


      Parametre

      Konektory SC/APC - SC/APC
      Max. allowed tension 900 N

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...