0
Košík je prázdny
0

    Produkt je vyradený!

    Produkt už nie je v našej ponuke.

    Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

    iusr

    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    Ukončená výroba

    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S00478

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

    Súvisiace produkty

    CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-024-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 0.99 EUR  bez DPH
    CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-048-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 0.78 EUR  bez DPH
    FIBRAIN BURRY-DAC, optický kábel, zemný, SM, 4-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N FIBRAIN BURRY-DAC, optický kábel, zemný, SM, 4-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N

    BURRY-DAC-04-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N

    BURRY-DAC-G-24-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N

    BURRY-DAC-G-02-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 6-vlákno, 9/125, G.657A1, 6.0mm, CLT, 1000N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 6-vlákno, 9/125, G.657A1, 6.0mm, CLT, 1000N

    BURRY-DAC-G-06-D-0XC18BKRT1-OR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G.652D, 6.0mm, CLT, 650N

    BURRY-DAC-G-08-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SCA-SX-1113 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece

    A101-SC-DX-1123 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-12 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex

    SRZ-1 

    Porovnať 117.02 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/APC duplex, SM Optický adaptér LC/APC duplex, SM

     

    Porovnať 0.71 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/APC quad , SM Optický adaptér LC/APC quad , SM

     

    Porovnať 2.55 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3

     

    Porovnať 1.23 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3

     

    Porovnať 1.53 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM3

     

    Porovnať 3.66 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM4 Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM4

     

    Porovnať 3.66 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM (0.1 dB) Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM (0.1 dB)

     

    Porovnať 0.69 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/PC, simplex, SM Optický adaptér SC/PC, simplex, SM

     

    Porovnať 0.29 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.20 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.30 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Vonkajšie skrine s ochranou IP44 Fibrain FDH-Dx-x sú určené na distribúciu optických vlákien, ktoré sú lokálne dodávané koncovým používateľom. Vyznačujú sa odolnosťou voči poveternostným podmienkam (UV). Ventilačný systém minimalizuje nahromadenú vlhkosť. Vďaka jednoduchej konštrukcii a malým rozmerom sú tieto skrinky ideálnym riešením pre Vašu sieť. Napriek malej veľkosti a modernéu dizajnu rozvádzača disponuje vysokou efektivitou a úplný prístup k rozvádzaču kvôli rýchlo odnímateľnej streche, krytu sokla a zadnej stene.


      • Vyrobený z kompozitného materiálu, ktorý zaisťuje vysokú mechanickú trvanlivosť,
      • Mobilný organizátor s dvoma sekciami,
      • Zabezpečenie skrinky so zámkom,
      • Pripravené na zavedenie predbežne ukončených káblov a mikrotrubičiek,
      • Ochrana proti kondenzácii vlhkosti.

      Parametre

      Farba šedá, RAL 7035

      Farba rozvádzača

      Farba rozvádzača šedá

      Hĺbka rozvádzača

      Hĺbka (mm) 245 mm
      Hmotnosť (kg) 9 kg
      Prevádzková teplota -50°C do +40°C
      Stupeň ochrany IP 44
      Šírka (mm) 264 mm
      Výška (mm) 1308 mm

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...