0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC

    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S00615
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    INNO E-17, pár optických elektród INNO IFS-9 INNO E-17, pár optických elektród INNO IFS-9

    E-17 

    Porovnať 30.00 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 7, VF-15H, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 7, VF-15H, s výbavou

     

    Porovnať 4 689.00 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 5, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 5, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 3 334.82 EUR  bez DPH
    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB) INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)

     

    Porovnať 4 029.60 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 6S, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 6S, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 2 795.87 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW M7, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW M7, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 2 101.80 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FLTS-750-SM35-LP 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FOPM-250-VFL-LP 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FB9214-05-25, lokalizátor poruchy 5mW (7dBm), laser 650 nm, fault locator FIBRAIN FB9214-05-25, lokalizátor poruchy 5mW (7dBm), laser 650 nm, fault locator

    FB9214-05-25 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FB9214-10-25, lokalizátor poruchy 10mW (10dBm), laser 650 nm, fault locator FIBRAIN FB9214-10-25, lokalizátor poruchy 10mW (10dBm), laser 650 nm, fault locator

    FB9214-10-25 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 100m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 100m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 300m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 300m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/APC, G657A2, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC, G657A2 - SC/APC, 1000m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC, G657A2 - SC/APC, 1000m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/PC, G657A2, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - SC/PC, G657A2, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - LC/PC, G657A2, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - LC/PC, G657A2, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC -E2000/APC, G657A1, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC -E2000/APC, G657A1, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    INNO E-50, pár optických elektród INNO pre VIEW, IFS-10, M7 INNO E-50, pár optických elektród INNO pre VIEW, IFS-10, M7

    E-50 

    Porovnať 50.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - LC/APC, G657A2, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - LC/APC, G657A2, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - FC/APC, G657A1, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/APC - FC/APC, G657A1, 500m

    OSC - OTDR 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/PC - LC/PC, G657A2, 500m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/PC - LC/PC, G657A2, 500m

    OSC-E-1-75-0500 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/PC - LC/PC, OM4, 200m FIBRAIN OSC - OTDR Starter Cube, Predradné vlákno, SC/PC - LC/PC, OM4, 200m

    OSC-L-1-75-0200 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení) Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení)

     

    Porovnať 14.72 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení) Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení)

     

    Porovnať 31.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  

      Podrobnosti o produkte

      Prenosný meter Fibrain FPPM PON sa používa na meranie optického výkonu v aktívnych sieťach FTTx / PON s prenosovým protokolom GPON / GEPON a voliteľne s signálom CATV 1550 nm. Na rozdiel od štandardných meračov výkonu Fibrain FPPM-345 PON má zabudované filtre 1310, 1490 a 1550 nm, ktoré umožňujú súčasné meranie výkonu pri troch rôznych vlnových dĺžkach a pracujú v transparentnom režime (tj nezastavujú optický prenos a je zapojený do série v sérii), čo umožňuje súčasne meranie v oboch smeroch.

       

      Merač FPPM-345 pracuje v režime "burst" a môže pohodlne merať balíky krátkych bitov posielané z terminálov GPON / GEPON v určených časových intervaloch. Okrem režimu "burst" môže merač FPPM-345 pracovať aj v režime CW (kontinuálna vlna). Jedinečné vlastnosti tohto zariadenia sú zložený softvér, možnosť nastavenia prahových hodnôt poplachu zo strany operátora a veľká kapacita s portom USB.


      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...