0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN FTS-S12G-S55L-120D, SFP modul 1000Base-ZX, 120km, 1550nm, dual, DDM, (LC/duplex)

    FIBRAIN FTS-S12G-S55L-120D, SFP modul 1000Base-ZX, 120km, 1550nm, dual, DDM, (LC/duplex)
     
    Vaša cena bez DPH
    82.74 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    82.83 EUR
    Vaša cena s DPH
    99.39 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S02788
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FTS-C12G-10M+, SFP modul, RJ45 10/100/1000BaseT, DDM, 100m FIBRAIN FTS-C12G-10M+, SFP modul, RJ45 10/100/1000BaseT, DDM, 100m

    FTS-C12G-10M+ 

    Porovnať 27.52 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B35S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (SC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B35S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (SC/SM)

    FTS-S12G-B35S-005-CI 

    Porovnať 13.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (LC/SM)

    FTS-S12G-B35Y-005-CI 

    Porovnať 12.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-020, SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, DDM, TX1310/RX1550 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-020, SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, DDM, TX1310/RX1550 (LC/SM)

    FTS-S12G-B35Y-020 

    Porovnať 12.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B53S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (SC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B53S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (SC/SM)

    FTS-S12G-B53S-005-CI 

    Porovnať 13.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM)

    FTS-S12G-B53Y-005-CI 

    Porovnať 12.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-020, SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-020, SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM)

    FTS-S12G-B53Y-020 

    Porovnať 22.25 EUR  bez DPH
    MikroTik CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP), 5x GLAN (PoE-out), 1x SFP MikroTik CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP), 5x GLAN (PoE-out), 1x SFP

    CSS106-1G-4P-1S 

    Porovnať 39.63 EUR  bez DPH
    MikroTik CSS106-5G-1S (RB260GS), Switch, 5x GLAN, 1x SFP MikroTik CSS106-5G-1S (RB260GS), Switch, 5x GLAN, 1x SFP

    CSS106-5G-1S 

    Porovnať 30.43 EUR  bez DPH
    MikroTik RB3011UiAS-RM, 10x GLAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5 MikroTik RB3011UiAS-RM, 10x GLAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5

    RB3011UiAS-RM 

    Porovnať 125.90 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  10m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    Porovnať 9.76 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  20m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 20m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    Porovnať 15.84 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  2m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 2m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    Porovnať 5.78 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  5m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m, 3.0mm, duplex, SM, G657A2, outdoor

     

    Porovnať 7.44 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm.

       

      Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov:

      3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC Enterasys, Ericsson, Extreme Networks, Force10, Foundry, H3C, HP, Huawei, Intel, Juniper, Linksys Nortel, Netgear, Planet, RAD, Riverstone, SMC, Telco, TP-Link, TrendNET, ZTE,ZyXEL
       


      Parametre

      Prenosová rýchlosť 1.25Gbps
      Prevádzková teplota -10~70 st

      Rozhranie SFP

      Rozhranie SFP LC Duplex
      Štandard IEEE 802.3z, IEEE802.3ab, FC-PI-2 Rev.8.0
      Vlnové dĺžky 1310nm

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...