0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN MK-DX18, optický kábel, SM, 2-vlákno, 9/125, G.657A1, 1.8mm, 250um, MetroJET

    FIBRAIN MK-DX18, optický kábel, SM, 2-vlákno, 9/125, G.657A1, 1.8mm, 250um, MetroJET
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01647
    Part No.
    MK-DX18-002-D-0XC10TTCBKTT
    Záruka
    24 mesiacov

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

      Podrobnosti o produkte

      Tento optický mikrokábel je pre FTTH riešenia, ako aj pripojenie poslednej míle. Určený je do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek (16/12mm, 14/12mm, 12/10mm, 14/10mm, 12/8mm, 10/8mm, 7/3,5mm, 5/3,5mm).

       

      Optické vlákno G.657A1 je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných okolo centrálneho ťahového prvku. Rozsah teploty -40°C až +70°C. Priemer káblu je 1,8 mm.

       

      Použitie:

       

      • zafukovanie do HDPE trubiek a mikrotrubičiek
      • FTTH riešenie, ako aj pripojenie poslednej míle
      • uloženie do kablových žlabov
      • uloženie do kablových chráničiek
      • chbticové trasy sietí
      • vedlajšie trasy

      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (2)
      Farba plášťa čierna
      Konštrukcia CLT
      Krátkodobá tlaková odolnosť 500 N / 100 mm, max. 15 min
      Max. pevnosť v ťahu 80 N
      Plášť HDPE outer jacket

      Použitie

      Použitie vonkajšie
      Prevádzková teplota -40°C to +70°C

      Priemer kábla

      Priemer kábla 1.8 mm
      Trieda reakcie na oheň -
      Typ buffra 250um

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1, Corning
      Útlum pri 1310nm -
      Útlum pri 1550nm -

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...