0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN Optický patchcord LC/APC - LC/PC 2m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1

    FIBRAIN Optický patchcord LC/APC - LC/PC 2m, Gold, 1.8mm, duplex, SM, G657A1
     
    Vaša cena bez DPH
    9.31 EUR
    Vaša cena s DPH
    11.17 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01731
    Part No.
    G-LC-LCA-S-002.0-DX-D-18-Y
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty od spoločnosti FIBRAIN sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré spĺňajú požiadavky IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755.

       

      Patchcordy a pigtaily rady Gold Grade sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Podrobný výber výrobných komponentov preto zaisťuje najvyššiu kvalitu produktu.


      • Spĺňajú požiadavky IEC a TIA / EIA
      • Vysoká kvalita a opakovateľnosť parametrov prenosu
      • Konektory sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu odolného voči vysokým teplotám s indexom horľavosti UL94-V0 a vysoko kvalitného kovu odolného proti korózii
      • Široká škála dostupných konektorov a optických vlákien

      Parametre

      Farba plášťa žltá
      Konektory (2) LC/APC ; (2) LC/PC

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...