0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1

    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1
     
    Vaša cena bez DPH
    7.89 EUR
    Vaša cena s DPH
    9.47 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S1-0344
    Part No.
    G-LCA-SCA-S-001.0-DX-D-28-Y
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Máte na výber 4 varianty

    porovnať všetko
    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC   1m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1 Patchcord SCA-LCA, 1m, 2.8mm, duplex

    G-LCA-SCA-S-001.0-DX-D-28-Y 

    7.89 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC   2m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1 Patchcord SCA-LCA, 2m, 2.8mm, duplex

    G-SCA-LCA-S-002.0-DX-D-28-Y 

    8.35 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1 Patchcord SCA-LCA, 3m, 2.8mm, duplex

    G-SCA-LCA-S-003.0-DX-D-28-Y 

    8.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord SC/APC - LC/APC   5m, Gold, 2.8mm, duplex, G657A1 Patchcord SCA-LCA, 5m, 2.8mm, duplex

    G-SCA-LCA-S-005.0-DX-D-28-Y 

    10.15 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

      Parametre

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...