0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP
     
    Vaša cena bez DPH
    1.33 EUR
    Vaša cena s DPH
    1.59 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01552
    Part No.
    G-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y.
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FLTS-750-SM35-LP 

    435.86 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FOPM-250-VFL-LP 

    322.78 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC

    FPPM-345-1-SCA 

    471.45 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SCA-SX-1113 

    0.52 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC 2x splitter 1x8, 1U, SC/APC FIBRAIN PLC 2x splitter 1x8, 1U, SC/APC

    PZSP-GE-2-1-0118-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    75.31 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC splitter 1x16, 1U, SC/APC FIBRAIN PLC splitter 1x16, 1U, SC/APC

    PZSP-GE-2-1-01116-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    83.59 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC splitter 1x32, 1U, SC/APC FIBRAIN PLC splitter 1x32, 1U, SC/APC

    PZSP-GE-2-1-01132-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    125.96 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC splitter 1x4, 1U, SC/APC FIBRAIN PLC splitter 1x4, 1U, SC/APC

    PZSP-GE-2-1-0114-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    54.56 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC splitter 1x64, 2U, SC/APC FIBRAIN PLC splitter 1x64, 2U, SC/APC

    PZSP-GE-2-1-01164-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    181.52 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC splitter 1x8, 1U, SC/APC, 19" rackmount FIBRAIN PLC splitter 1x8, 1U, SC/APC, 19" rackmount

    PZSP-GE-2-1-0118-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    64.60 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PLC, 4x splitter 1x4, 1U, SC/APC FIBRAIN PLC, 4x splitter 1x4, 1U, SC/APC

    PZSP-G0-2-1-0414-P-F-EVEN-SCA-SCA 

    98.62 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC duplex, biely, M6 sada, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC duplex, biely, M6 sada, bez kazety

    PSS-A0-01040 

    38.71 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety

    PSS-A0-01050 

    36.06 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC duplex, biely, M6 sada, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC duplex, biely, M6 sada, bez kazety

    PSS-A0-01030 

    35.14 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety

    PSS-A0-01020 

    36.97 EUR  bez DPH
    FIBRAIN SCM-A-24H, Optická kazeta s držiakom pre 24 zvarov FIBRAIN SCM-A-24H, Optická kazeta s držiakom pre 24 zvarov

    SCM-A-24H 

    3.05 EUR  bez DPH
    FIBRAIN VFTO-E1, FTTH box, 2x SC, simplex, bez výbavy FIBRAIN VFTO-E1, FTTH box, 2x SC, simplex, bez výbavy

    VFTO-E1-FB-0-000-000 

    2.49 EUR  bez DPH
    FIBRAIN XMG1051IA, SPL kazeta pre patchpanel HD, 6x SC/APC adaptér/pigtail FIBRAIN XMG1051IA, SPL kazeta pre patchpanel HD, 6x SC/APC adaptér/pigtail

    XMG1051IA 

    17.46 EUR  bez DPH
    FIBRAIN XMH1041GA, BOT kazeta pre patchpanel HD, 6x SC/APC adaptér FIBRAIN XMH1041GA, BOT kazeta pre patchpanel HD, 6x SC/APC adaptér

    XMH1041GA 

    6.53 EUR  bez DPH
    FIBRAIN XMP1041IB, SPL kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/PC adaptér/pigtail FIBRAIN XMP1041IB, SPL kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/PC adaptér/pigtail

    XMP1041IB 

    30.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN XMP1051IB, SPL kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/APC adaptér/pigtail FIBRAIN XMP1051IB, SPL kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/APC adaptér/pigtail

    XMP1051IB 

    34.03 EUR  bez DPH
    FIBRAIN XMR1051GB, BOT kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/APC adaptér FIBRAIN XMR1051GB, BOT kazeta pre patchpanel HD, 12x SC/APC adaptér

    XMR1051GB 

    7.05 EUR  bez DPH
    INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB) INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB)

    MINI 2 

    3 092.70 EUR  bez DPH
    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB) INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)

     

    3 918.64 EUR  bez DPH
    MANTAR Optická kazeta pre 12/24 zvarov MANTAR Optická kazeta pre 12/24 zvarov

     

    4.32 EUR  bez DPH
    Nástroj CLE-BOX, čistiaci box,  čistenie ferúl a adaptérov Nástroj CLE-BOX, čistiaci box, čistenie ferúl a adaptérov

    CLE-BOX 

    55.64 EUR  bez DPH
    Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST

    E2 

    34.72 EUR  bez DPH
    Optická kazeta P3024 pre 12/24 zvarov Optická kazeta P3024 pre 12/24 zvarov

     

    2.36 EUR  bez DPH
    Optická kazeta pre 24 zvarov, šedá Optická kazeta pre 24 zvarov, šedá

    T-11 

    2.25 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x2 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x2 2mm, G657A1, SC/APC

     

    7.54 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x4 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x4 2mm, G657A1, SC/APC

     

    9.07 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x8 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x8 2mm, G657A1, SC/APC

     

    12.10 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX-2 box, 1x16 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX-2 box, 1x16 2mm, G657A1, SC/APC

     

    22.20 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX-3 box, 1x32 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX-3 box, 1x32 2mm, G657A1, SC/APC

     

    42.72 EUR  bez DPH
    TELMOR MOB-100, Mikrooptický prijímač, 47-1006MHz, AGC, 80dBuV TELMOR MOB-100, Mikrooptický prijímač, 47-1006MHz, AGC, 80dBuV

    MOB-100 

    36.02 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Podrobný výber výrobných komponentov preto zaisťuje najvyššiu kvalitu produktu.


       

      Parametre

      Balenie kábla

      Balenie 1 kus v balení
      Farba žltá
      Konektory SC/APC
      Rozmery 2 m

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...