0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP
     
    Vaša cena bez DPH
    12.13 EUR
    Vaša cena s DPH
    14.56 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01866
    Part No.
    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-12.
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FLTS-750-SM35-LP 

    435.86 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FOPM-250-VFL-LP 

    331.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC

    FPPM-345-1-SCA 

    471.45 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SCA-SX-1113 

    0.51 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece

    A101-SC-DX-1123 

    1.29 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SC-SX-1123 

    0.65 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC duplex, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC duplex, bez kazety

    PSS-A0-01040 

    34.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, bez kazety

    PSS-A0-01050 

    35.58 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC duplex, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC duplex, bez kazety

    PSS-A0-01030 

    36.96 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, bez kazety

    PSS-A0-01020 

    34.72 EUR  bez DPH
    Grandway FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm Grandway FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm

    FHP2P01 

    202.72 EUR  bez DPH
    Grandway FHS2D02, Mini Optical Laser Source, (pre použitie s power metrom) Grandway FHS2D02, Mini Optical Laser Source, (pre použitie s power metrom)

    FHS2D02 

    240.00 EUR  bez DPH
    INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB) INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB)

    MINI 2 

    3 092.70 EUR  bez DPH
    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB) INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)

     

    3 739.68 EUR  bez DPH
    KOMSHINE KCC-600, čistiaci box, čistenie ferúl a adaptérov KOMSHINE KCC-600, čistiaci box, čistenie ferúl a adaptérov

    KCC-600 

    16.35 EUR  bez DPH
    Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST

    E2 

    35.54 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM

     

    0.43 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    13.04 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm

     

    10.81 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm

     

    9.50 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm

     

    6.71 EUR  bez DPH
    Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex

    UF-ADAPTER-APC-50 

    14.57 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Podrobný výber výrobných komponentov preto zaisťuje najvyššiu kvalitu produktu.


      Parametre

      Balenie kábla

      Balenie 12 kusov v balení
      Farba plášťa modrá, oranžová, zelená, hnedá, sivá, biela, červená, čierna, žltá, fialová, ružová, aqua
      Konektory SC/PC
      Rozmery 2 m

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené