0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, bez kazety

    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, bez kazety
     
    Vaša cena bez DPH
    36.53 EUR
    Vaša cena s DPH
    43.84 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01947
    Part No.
    PSS-A0-01050.
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FB7431, Sada skrutiek s maticou (100-PACK) k optickým adaptérom, M2 x 0,8 FIBRAIN FB7431, Sada skrutiek s maticou (100-PACK) k optickým adaptérom, M2 x 0,8

    FB7431 

    10.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SCA-SX-1113 

    0.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece

    A101-SC-DX-1123 

    1.29 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SC-SX-1123 

    0.65 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-12 

    12.81 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y. 

    1.40 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-12. 

    12.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    1.09 EUR  bez DPH
    FIBRAIN SCM-A-12H (30-PACK) Optická kazeta (12) s držiakom FIBRAIN SCM-A-12H (30-PACK) Optická kazeta (12) s držiakom

    SCM-A-12H-SET30 

    77.60 EUR  bez DPH
    FIBRAIN SCM-A-12H Optická kazeta (12) s držiakom FIBRAIN SCM-A-12H (1-PACK) Optická kazeta (12) s držiakom

    SCM-A-12H 

    3.28 EUR  bez DPH
    FIBRAIN SCM-A-24H (30-PACK) Optická kazeta (24) s držiakom FIBRAIN SCM-A-24H (30-PACK) Optická kazeta (24) s držiakom

    SCM-A-24H-SET30 

    90.75 EUR  bez DPH
    FIBRAIN SCM-A-24H, Optická kazeta s držiakom pre 24 zvarov FIBRAIN SCM-A-24H, Optická kazeta s držiakom pre 24 zvarov

    SCM-A-24H 

    3.68 EUR  bez DPH
    Optická kazeta pre 12 zvarov Optická kazeta pre 12 zvarov

     

    2.07 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 3m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 3m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    1.30 EUR  bez DPH
    Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex

    UF-ADAPTER-APC-50 

    13.69 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optická vaňa 12x SC Simplex je určená pre montáž do 19"rozvádzačov a používa sa pre organizáciu káblov z optických vlákien. To umožňuje uchytenie 12 optických vlákien pomocou 12x SC-SX adaptérov. Box je pevne vyrobený zo za studena valcovanej ocele a je práškovou farbou v bielej farbe.


      • jednoduché otváranie výsuvnou konštrukciu.
      • Dostupnosť zásobníkov vlákien.
      • Ľahký prístup kábla (PG-type a port-through).
      • Robustný, vysoká kvalita a estetika.
      • v cene optickej vane nie je kazeta a ani adaptéry (obrázky sú ilustračné!)

      Parametre

      Farba biela

      Hĺbka rozvádzača

      Hĺbka (mm) 201 mm
      Hmotnosť (kg) 2,5 kg
      Max. počet kaziet 4x
      Max. počet osadených adaptérov 12x SC simplex

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Prevedenie

      Prevedenie 19" rackmount
      Šírka (mm) 19"
      Výška (mm) 44 mm

      Výška U

      Výška U 1U

      Video

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené