0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN riešenia

    FIBRAIN riešenia

    FIBRAIN je popredný európsky výrobca optických a metalických riešení Vašej siete. Pokiaľ kladiete dôraz na vysokú kvalitu a spoľahlivosť a taktiež nadčasové riešenia, ste na správnom mieste. Čisto európska výroba zaručuje dlhú životnosť a prepracované vyhotovenia.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    377 produktov
    19 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    cena po prihlásení

    Novinka

    Optický kábel FIBRAIN AERO-DR03 s triedou reakcie na oheň Dca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenny. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes

    cena po prihlásení

    Káble sú určené pre konkrétne riešenia vyšpecifikované zákazníkom, ako napríklad kamerové systémy , obecný rozhlas po optike , internet. Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka.

    cena po prihlásení

    Káble sú určené pre konkrétne riešenia vyšpecifikované zákazníkom, ako napríklad kamerové systémy , obecný rozhlas po optike , internet. Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka.

    cena po prihlásení

    Káble sú určené pre konkrétne riešenia vyšpecifikované zákazníkom, ako napríklad kamerové systémy , obecný rozhlas po optike , internet. Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka.

    cena po prihlásení

    Káble sú určené pre konkrétne riešenia vyšpecifikované zákazníkom, ako napríklad kamerové systémy , obecný rozhlas po optike , internet. Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka.

    cena po prihlásení

    Káble sú určené pre konkrétne riešenia vyšpecifikované zákazníkom, ako napríklad kamerové systémy , obecný rozhlas po optike , internet. Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka.

    cena po prihlásení

    Tento optický mikrokábel je určený do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek ( 16/12mm, 14/12mm ). Optické vlákno G.652D je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných...

    cena po prihlásení

    Tento optický mikrokábel je určený do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek ( 16/12mm, 14/12mm ). Optické vlákno G.652D je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných...

    cena po prihlásení

    Tento optický mikrokábel je určený do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek ( 16/12mm, 14/12mm ). Optické vlákno G.652D je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných...

    cena po prihlásení

    Tento optický mikrokábel je určený do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek ( 16/12mm, 14/12mm ). Optické vlákno G.652D je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných...

    cena po prihlásení

    Tento optický mikrokábel je určený do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek ( 16/12mm, 14/12mm ). Optické vlákno G.652D je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných...

    cena po prihlásení

    Idea systému Burry DAC spočíva v umiestnení káblov priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní. Vlákna umiestnené vo voľnej trubici naplnenej...

    cena po prihlásení

    Idea systému Burry DAC spočíva v umiestnení káblov priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní. Vlákna umiestnené vo voľnej trubici naplnenej...

    cena po prihlásení

    Idea systému Burry DAC spočíva v umiestnení káblov priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní. Vlákna umiestnené vo voľnej trubici naplnenej...

    cena po prihlásení

    BU-XN od spoločnosti FIBRAIN je produkt navrhnutý tak, aby bol vysoko flexibilný počas inštalácie a prispôsobiteľný potrebám zákazníka. BU-XN je určený pre aplikácie v sieťovej architektúre FTTH pomocou RISER káblov. Vyznačuje sa malými rozmermi, modulárn

    cena po prihlásení

    Držiak adaptérov pre BU-XN, 5x SC SX / LC DX od spoločnosti FIBRAIN

    cena po prihlásení

    Držiak zvarov pre BU-XN, pre max. 6 vlákien od spoločnosti FIBRAIN

    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...