0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)

    FIBRAIN SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť po pobočkách
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S00111
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm.

       

      Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov:

      3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC Enterasys, Ericsson, Extreme Networks, Force10, Foundry, H3C, HP, Huawei, Intel, Juniper, Linksys Nortel, Netgear, Planet, RAD, Riverstone, SMC, Telco, TP-Link, TrendNET, ZTE,ZyXEL
       


      Parametre

      Prenosová rýchlosť 1.25Gbps
      Prevádzková teplota -10~70 st
      Štandard IEEE 802.3z, IEEE802.3ab, FC-PI-2 Rev.8.0
      Vlnové dĺžky 1310nm

      Rozhranie SFP

      Rozhranie - SFP LC Duplex

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...