0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN splitter PLC, 1x64, Gold, G.657A, 0.9mm, 1m, alubox 100x40x6, SC/APC

    FIBRAIN splitter PLC, 1x64, Gold, G.657A, 0.9mm, 1m, alubox 100x40x6, SC/APC
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S02046
    Záruka
    24 mesiacov

    Máte na výber 2 varianty

    porovnať všetko

      Podrobnosti o produkte

      Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách (-40 °C až +85 °C), odolnosti voči vode (ponorné deliče v kyslej vode), Precíznosť výroby ocenia poskytovatelia GPON sietí.

       

      Technické parametre FIBRAIN PLC splittrov:


       Test reports regarding with IEC norms:

       

      1. IEC 61300-2-17 - Cold
      2. IEC 61300-2-18 – Dry heat
      3. IEC 61300-2-22 – Temperature changes
      4. IEC 61300-2-46 – Damp heat
      5. IEC 61300-3-2 – Polarization dependent loss
      6. IEC 61300-3-4 – Attenuation/insertion loss
      7. IEC 61300-3-5 – Wavelength dependence of attenuation
      8. IEC 61300-3-6 – Return loss
      9. IEC 61300-2-14 – Optical power handling and damage threshold characterization
      10. IEC 61300-2-2Mating durability
      11. IEC 61300-2-4Fibre/cable retention
      12. IEC 61300-2-5 - Torsion
      13. IEC 61300-2-6 – Tensile strength of coupling mechanism
      14. IEC 61300-2-12 Impact
      15. IEC 61300-2-37Repeated bending
      16. IEC 61300-3-23 – Fibre position relative to ferrule endface
      17. IEC 61300-3-47 – End face geometry of PC/APC spherically polished ferrules using interferometry

      Parametre

      Konektory SC/APC konektory
      Konštrukcia alubox 55x7x4
      Pracovná teplota -40°C~85°C
      Priemer plášťa 900 um
      Vlnové dĺžky 1260-1650 nm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...