0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN VC-D30, Optický patchcord SC/PC - SC/PC 7m, Resibend Plus, 3mm, simplex, SM, G657B3/Plus

    Vaša cena bez DPH
    6.79 EUR
    Vaša cena s DPH
    8.14 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S01812
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty od spoločnosti FIBRAIN sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré spĺňajú požiadavky IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755.

       

      Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov. Názorná ukážka testovania nižšie vo videu. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Podrobný výber výrobných komponentov preto zaisťuje najvyššiu kvalitu produktu.

       

      • Odolnosť voči extrémnym uhlom
      • testy CPR
      • Plášť LSOH
      • Široká škála dostupných konektorov a optických vlákien

      Parametre

      Farba plášťa biela

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657B3/PLUS

      Video

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...