0
Košík je prázdny
0

    H9008B/WD, Optický prijímač s filtrom

    H9008B/WD, Optický prijímač s filtrom

    Špeciálna ponuka

    Vaša cena bez DPH
    11.56 EUR
    Vaša cena s DPH
    13.87 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Nepriradené
    Kód
    S1-1078
    Part No.
    H9008B/WD
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      Prevodník CATV série H9008B pre digitálnu televíziu z optických vlákien do domácnosti. Tento nástroj prijíma s vysokou citlivosťou, bez napájania, bez spotreby energie. Keď je vstupný optický výstupný výkon Pin = -1 dBm, Vo = 6 8 dB V, možno ekonomicky a flexibilne uplatniť integráciu troch sietí, optických vlákien, do aplikácie domácej siete.

       

      H9008B/WD: Zabudovaný FWDM, vhodný pre systém s tromi vlnovými dĺžkami s jedným vláknom, Prevádzková vlnová dĺžka CATV 1550nm, vlnová dĺžka 1310/1490nm, môže pohodlne pripojiť ONU z EPON, GPON.

      Parametre

      Frekvencia (MHz) 45~1050MHz
      Konektory (1) SC/APC ; (1) F-Female
      Prevádzková teplota (°C) -20 °C až 55 °C
      Vlnové dĺžky 1550 nm

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené