0
Košík je prázdny
0

    KDP BE02, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.4mm, LSOH, CLT

    KDP BE02, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.4mm, LSOH, CLT

    Výpredaj

    Vaša cena bez DPH
    2.40 EUR
    Vaša cena s DPH
    2.88 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    KDP
    Kód
    S01174
    Part No.
    KO-24-5-BE02-OM3
    Záruka
    24 mesiacov

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

    Súvisiace produkty

    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 4.75 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.18 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   25m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 25m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 21.50 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.83 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 8.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 4.63 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.03 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.85 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.68 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 8.78 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 13.38 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 17.73 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 4.88 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 21.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.70 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.55 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 8.20 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 10.98 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.90 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    Porovnať 1.50 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    Porovnať 3.00 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM4 Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM4

     

    Porovnať 2.63 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    Porovnať 1.30 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-12-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-12-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-12-OM2-LSOH 

    Porovnať 0.91 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-12-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-12-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-12-OM2-LSOH 

    Porovnať 1.54 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-24-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM2, 6.5mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-24-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM2, 6.5mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-24-OM2-LSOH 

    Porovnať 1.62 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-24-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.5mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-24-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.5mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-24-OM3-LSOH 

    Porovnať 3.40 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-4-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-4-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 

    Porovnať 0.51 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-4-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-4-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-4-OM3-LSOH 

    Porovnať 0.75 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-8-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-8-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-8-OM2-LSOH 

    Porovnať 0.70 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-8-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-8-OM3-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-8-OM3-LSOH 

    Porovnať 1.15 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Tento univerzálny optický kábel je možné použiť do vnútorného i vonkajšieho prostredia, je určený predovšetkým pre uloženie do káblových žľabov, alebo zatiahnutie do inštalačných rúrok. Má štandardnú ochranu proti hlodavcom. Optické vlákno je vedené v gélom plnené trubičke. Rozsah prevádzkovej teploty -30 ° C do + 70 ° C. Životnosť kábla je minimálne 30 rokov. Priemer kábla 6,4mm. Použitie: - uloženie do káblových žľabov - uloženie do káblových chráničiek - chrbticovej trasy sietí - vedľajšie rozvody


      Parametre

      Farba plášťa čierna
      Konštrukcia CLT
      Plášť FR-LSZH

      Použitie

      Použitie univerzálne

      Priemer kábla

      Priemer kábla 6.4 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM, 50/125, OM3
      Životnosť 30 rokov

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...