0
Košík je prázdny
0

    KDP Z044, optický kábel, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, OS2, 2.0mm, LFP, CLT, Blown cable

    KDP Z044, optický kábel, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, OS2, 2.0mm, LFP, CLT, Blown cable
     
    Vaša cena bez DPH
    0.20 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.24 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    KDP
    Kód
    S1-3401
    Part No.
    KO-02-9-Z044
    Záruka
    24 mesiacov

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

      Podrobnosti o produkte

      Optický kábel Z044 je vynikajúci hlavne pre zafuknutie do HDPE mikrotrubičiek. Priemer káblu 2,0 mm spolu s veľmi tuhým a klzným plášťom (LFP - Low Friction Polymer) zaistujú predpoklad pre jednoduchý priebeh zafukovania. Optické vlákno G.657A OS2 je vedené v gelom plnenej trubičke.

       

      Ideálny do mikrotrubičiek 7/3,5 ; 7/4 ; 5/3,5.


      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (2)
      Farba plášťa čierna
      Konštrukcia CLT
      Krátkodobá tlaková odolnosť -
      Plášť LFP

      Použitie

      Použitie vonkajšie
      Prevádzková teplota -20 to + 70 °C

      Priemer kábla

      Priemer kábla 2.0 mm
      Trieda reakcie na oheň -
      Typ buffra -

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1, Corning
      Útlum pri 1310nm -
      Útlum pri 1550nm -

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...