0
Košík je prázdny
0

    MikroTik RB3011UiAS-RM, 10x GLAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5

    MikroTik RB3011UiAS-RM, 10x GLAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5

    Výpredaj

    Vaša cena bez DPH
    99.00 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    99.09 EUR
    Vaša cena s DPH
    118.91 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    Mikrotik
    Kód
    SMK000015
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    MikroTik RB2011UiAS-RM, 5x GLAN, 5x LAN, SFP, USB, PoE, do racku, L5 MikroTik RB2011UiAS-RM, 5x GLAN, 5x LAN, SFP, USB, PoE, do racku, L5

    RB2011UiAS-RM 

    Porovnať 87.88 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B35Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (LC/SM)

    FTS-S12G-B35Y-005 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B53Y-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (LC/SM)

    FTS-S12G-B53Y-005 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FTS-S12G-S31L-020S, SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-S31L-020S, SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)

    FTS-S12G-S31L-020 

    Porovnať cena po prihlásení  
    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, TX1310nm, dual, (LC/SM) OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, TX1310nm, dual, (LC/SM)

     

    Porovnať 16.75 EUR  bez DPH
    TP-LINK TL-SM311LS, SFP modul 1000Base-SX, 10km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM) TP-LINK TL-SM311LS, SFP modul 1000Base-SX, 10km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)

    TL-SM311LS 

    Porovnať 14.58 EUR  bez DPH
    EXTRALINK SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM) EXTRALINK SFP modul 1000Base-LX, 20km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)

     

    Porovnať 13.53 EUR  bez DPH
    EXTRALINK SFP modul 1000Base-LX, 550m, 850nm, dual, DDM, (LC/MM) EXTRALINK SFP modul 1000Base-LX, 550m, 850nm, dual, DDM, (LC/MM)

     

    Porovnať 13.53 EUR  bez DPH
    EXTRALINK SFP+ modul 10G-LR, 10km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM) EXTRALINK SFP+ modul 10G-LR, 10km, 1310nm, dual, DDM, (LC/SM)

     

    Porovnať 49.05 EUR  bez DPH
    EXTRALINK SFP+ modul 10G-SR, 300m, 850nm, dual, DDM, (LC/MM) EXTRALINK SFP+ modul 10G-SR, 300m, 850nm, dual, DDM, (LC/MM)

     

    Porovnať 29.16 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FTS-S12G-B53S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (SC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B53S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM, TX1550/RX1310 (SC/SM)

    FTS-S12G-B53S-005 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FTS-S12G-B35S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (SC/SM) FIBRAIN FTS-S12G-B35S-005, SFP modul 1,25Gbps, 5km, WDM, DDM TX1310/RX1550 (SC/SM)

    FTS-S12G-B35S-005 

    Porovnať cena po prihlásení  
    MikroTik RB2011iL-RM, L4 64MB RAM, 5x LAN, 5x GLAN, 1x PoE-out, Rack 19" MikroTik RB2011iL-RM, L4 64MB RAM, 5x LAN, 5x GLAN, 1x PoE-out, Rack 19"

    RB2011iL-RM 

    Porovnať 73.77 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      RB3011 je nástupca RB2011 využívaný v stredne veľkých firmách a tiež u ISP providerov pre menšie riešenia. Ako prvý RouterBOARD má RB3011 novú architektúru procesora typu ARM s ďaleko vyšším výkonom ako pri predchádzajúcom modeli. RB3011 poskytuje 10x GLAN, 1x SFP, dotykový LCD displej a plnohodnotné USB 3.0 v plnej veľkosti pre pripojenie 3G / 4G modemu alebo dátového úložisko. Výhodou je možnosť inštalácie do 19 "rozvádzača, nízka spotreba (max. 10W) a vstupné / výstupné pasívny PoE.

       

      Obsah balenia

       

      • Zariadenie
      • Napájací adaptér 24V / 1.2A
      • Rackové uši

      Parametre

      CPU CPU IPQ-8064, 1.4 GHz
      NAND 128 MB
      Pamäť RAM 1 GB
      Prevádzková teplota -30 + 70 C
      Rozmery 443 x 92 x 44 mm

      Napájanie

      Napájanie 10 - 28V DC

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Prevedenie

      Prevedenie 19" rackmount

      Rozhranie ETH

      Rozhranie - ETH (10) 10/100/1000Mbps

      Rozhranie SFP

      Rozhranie - SFP (1) 1.25Gbps

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...