0
Košík je prázdny
0

    Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST

    Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST
     
    Vaša cena bez DPH
    44.28 EUR
    Vaša cena s DPH
    53.14 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-3990
    Part No.
    E2
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení) Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení)

     

    Porovnať 14.72 EUR  bez DPH
    Nástroj E1, čistiace pero 1.25mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre LC/MU Nástroj E1, čistiace pero 1.25mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre LC/MU

    E1 

    Porovnať 38.38 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení) Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení)

     

    Porovnať 31.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour) FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP (12-ks, colour)

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať cena po prihlásení  

      Podrobnosti o produkte

      Neoclean-E je zjednodušený čistiace pero, ktorá umožňuje jednoduché čistenie koncových plôch konektorov a adaptérov. Každý vymeniteľný závit poskytuje viac ako 750 čistiacich cyklov. Čistič pera je vybavený špeciálnou tkaninou z mikrovlákien, ktorá odstraňuje všetky nečistoty a zabezpečuje ich.

       

      Jeho antistatické vlastnosti zabraňujú statickému zaťaženiu, ktoré by mohlo po čistení priniesť novú kontamináciu. Čistiace prostriedky sa používajú na širokú škálu aplikácií vrátane čistenia plôch s optickými konektormi a pripojených do patchpanelov a adaptérov. K dispozícii sú verzie 1,25 mm a 2,5 mm.

       

      ♦ Veľmi jednoduchá čistiaca operácia
      ♦ Viac ako 750 čistiacich cyklov na kazetu
      ♦ Antistatické vlastnosti
      ♦ K dispozícii sú verzie 1,25 mm a 2,5 mm
      ♦ Na čistenie konektorov z optických vlákien a konektorov adaptérov


      Video

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...