0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    25.49 EUR 

    bez DPH

    30.58 EUR 

    s DPH

    Páska nerezová v plaste Bandimex, 10x0,7mm, tenká, cena za 50 metrové balenie

    0.39 EUR 

    bez DPH

    0.47 EUR 

    s DPH

    Spona nerez, 9,53x10mm, malá

    0.27 EUR 

    bez DPH

    0.32 EUR 

    s DPH

    Spona nerez, 19mm, 201

    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 560.00 EUR 

    bez DPH

    3 072.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1 706.58 EUR 

    bez DPH

    2 047.89 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 030.24 EUR 

    bez DPH

    2 436.29 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1.80 EUR 

    bez DPH

    2.16 EUR 

    s DPH

    Elektroizolačná páska, PVC, 0,13mm x 50mm x 20m

    1.19 EUR 

    bez DPH

    1.43 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/APC, simplex, SM

    92.44 EUR 

    bez DPH

    110.93 EUR 

    s DPH

    HY FODC-10-D288 - optická spojka vonkajšia s príslušenstvom na 288 zvarov

    0.24 EUR 

    bez DPH

    0.29 EUR 

    s DPH

    3212A-0,20M prepojovací kábel 20cm

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    3212A-0,25M prepojovací kábel 25cm, triple shield 2xAL foil, 100% tienenie, 81% opletenie ,black

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR - 5m /AL/ účastnícka šnúra IEC/m konekt

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR 5m - TV šnúra 5m, IEC samec priamy, IEC konektor samička 90°voči káblu

    5.49 EUR 

    bez DPH

    6.58 EUR 

    s DPH

    Skrinka interiérová pre RB850

    9.96 EUR 

    bez DPH

    12.06 EUR 

    s DPH

    Napájací zdroj spínaný 24V/4A vhodný pre napájanie Routerboardov,

    26.05 EUR 

    bez DPH

    31.37 EUR 

    s DPH

    Napájací zdroj spínaný 24V/5A vhodný pre napájanie PoE panelu POE-PAN12 a POE-PAN16

    15.00 EUR 

    bez DPH

    18.00 EUR 

    s DPH

    8portový gigabitový NetProtector slúži na ochranu zariadení pred elektrickým výbojom, ktoré môžu nastať počas búrok.

    9.24 EUR 

    bez DPH

    11.09 EUR 

    s DPH

    Nástroj na odpláštenie buffra 3,2 - 5,5mm

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...