0
Košík je prázdny
0

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

     
    25.49 EUR 

    bez DPH

    30.58 EUR 

    s DPH

    Páska nerezová v plaste Bandimex, 10x0,7mm, tenká, cena za 50 metrové balenie

    0.39 EUR 

    bez DPH

    0.47 EUR 

    s DPH

    Spona nerez, 9,53x10mm, malá

    0.27 EUR 

    bez DPH

    0.32 EUR 

    s DPH

    Spona nerez, 19mm, 201

    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1.80 EUR 

    bez DPH

    2.16 EUR 

    s DPH

    Elektroizolačná páska, PVC, 0,13mm x 50mm x 20m

    1.19 EUR 

    bez DPH

    1.43 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/APC, simplex, SM

    92.44 EUR 

    bez DPH

    110.93 EUR 

    s DPH

    HY FODC-10-D288 - optická spojka vonkajšia s príslušenstvom na 288 zvarov

    0.24 EUR 

    bez DPH

    0.29 EUR 

    s DPH

    3212A-0,20M prepojovací kábel 20cm

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    3212A-0,25M prepojovací kábel 25cm, triple shield 2xAL foil, 100% tienenie, 81% opletenie ,black

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR - 5m /AL/ účastnícka šnúra IEC/m konekt

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    3212AR 5m - TV šnúra 5m, IEC samec priamy, IEC konektor samička 90°voči káblu

    26.05 EUR 

    bez DPH

    31.37 EUR 

    s DPH

    Napájací zdroj spínaný 24V/5A vhodný pre napájanie PoE panelu POE-PAN12 a POE-PAN16

    9.24 EUR 

    bez DPH

    11.09 EUR 

    s DPH

    Nástroj na odpláštenie buffra 3,2 - 5,5mm

    70.00 EUR 

    bez DPH

    84.00 EUR 

    s DPH

    AEM 801H1 -862MHz;30/38dB;CTB(42C)108,5/111dBuV, CSO 112dBuV;240V; R5-65MHz; fix.att.

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/PC, simplex

    0.74 EUR 

    bez DPH

    0.89 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SMF (formát SC simplex) zelený

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC simplex, SM (formát SC simplex)

    1.05 EUR 

    bez DPH

    1.26 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér ST/PC, simplex, SM

    63.87 EUR 

    bez DPH

    76.64 EUR 

    s DPH

    1092/CWDM/FTTx Optický CATV Prijímač s CWDM, LPF550

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...