0
Košík je prázdny
0

    SFP CWDM

    SFP CWDM

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Najpredávanejšie produkty

      Status

      Cena

      EUR
      EUR

      Filtrovať podľa parametra

      Filter skladu

      Sklad

      Podrobné vyhľadávanie

      8 produktov
      1 stránka

      Položek na stránku:

       
       
      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      24.49 EUR 

      bez DPH

      29.49 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

       

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...