0
Košík je prázdny
0

    SFP CWDM

    SFP CWDM

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Najpredávanejšie produkty

      Status

      Filter skladu

      Sklad

      Cena

      EUR
      EUR

      Filtrovať podľa parametra

      Podrobné vyhľadávanie

      8 produktov
      1 stránka

      Položek na stránku:

       
       
      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

      23.12 EUR 

      bez DPH

      27.85 EUR 

      s DPH

      SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

       

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...