0
Košík je prázdny
0

    Optické moduly

    Optické moduly

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    18.91 EUR 

    bez DPH

    22.80 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    17.60 EUR 

    bez DPH

    21.23 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    18.77 EUR 

    bez DPH

    22.63 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    8.67 EUR 

    bez DPH

    10.41 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    9.58 EUR 

    bez DPH

    11.50 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    13.96 EUR 

    bez DPH

    16.86 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    16.27 EUR 

    bez DPH

    19.63 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    27.20 EUR 

    bez DPH

    32.64 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 10km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    17.57 EUR 

    bez DPH

    21.08 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 300m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    53.20 EUR 

    bez DPH

    63.84 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    23.86 EUR 

    bez DPH

    28.74 EUR 

    s DPH

    Série FTF-M1XG-S85L-30MD-CI SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje...

    87.33 EUR 

    bez DPH

    104.90 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v simplex WDM režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje...

    87.33 EUR 

    bez DPH

    104.90 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v simplex WDM režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje...

    43.65 EUR 

    bez DPH

    52.49 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi dobrú o

    27.52 EUR 

    bez DPH

    33.14 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    13.92 EUR 

    bez DPH

    16.82 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.92 EUR 

    bez DPH

    15.61 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.92 EUR 

    bez DPH

    15.61 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    13.92 EUR 

    bez DPH

    16.82 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.92 EUR 

    bez DPH

    15.61 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...