0
Košík je prázdny
0

    Media konvertory WDM / BiDi

    Media konvertory WDM / BiDi

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    19 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    39.60 EUR 

    bez DPH

    47.63 EUR 

    s DPH

    Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC konektor

    39.60 EUR 

    bez DPH

    47.63 EUR 

    s DPH

    Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC konektor

    24.92 EUR 

    bez DPH

    30.01 EUR 

    s DPH

    Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC konektor

    24.92 EUR 

    bez DPH

    30.01 EUR 

    s DPH

    Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC konektor

    17.42 EUR 

    bez DPH

    21.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak.

    200.00 EUR 

    bez DPH

    240.11 EUR 

    s DPH

    Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov.

    68.25 EUR 

    bez DPH

    82.01 EUR 

    s DPH

    Redundant Power Supply for TL-MC1400 (9,5VDC/9,5A)

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...