0
Košík je prázdny
0

    SFP moduly 155 Mbps

    SFP moduly 155 Mbps

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    6 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    21.20 EUR 

    bez DPH

    25.55 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    18.13 EUR 

    bez DPH

    21.76 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

    13.68 EUR 

    bez DPH

    16.41 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    13.08 EUR 

    bez DPH

    15.69 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    59.41 EUR 

    bez DPH

    71.40 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

    13.37 EUR 

    bez DPH

    16.15 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...