0
Košík je prázdny
0

    E2000/APC - E2000/APC

    E2000/APC - E2000/APC

    Patchcordy a pigtaily rady Gold Grade sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    7 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    34.89 EUR 

    bez DPH

    41.87 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na...

    26.44 EUR 

    bez DPH

    31.73 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord, simplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu.

    21.28 EUR 

    bez DPH

    25.53 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord, simplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu.

    27.88 EUR 

    bez DPH

    33.46 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord, simplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu.

    22.44 EUR 

    bez DPH

    26.92 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord, simplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu.

    35.68 EUR 

    bez DPH

    42.82 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na...

    36.72 EUR 

    bez DPH

    44.07 EUR 

    s DPH

    E2000/APC-E2000/APC Patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory; Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...