0
Košík je prázdny
0

    E2000/APC - LC/PC

    E2000/APC - LC/PC

    Patchcordy a pigtaily rady Gold Grade sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    3 produkty
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    28.29 EUR 

    bez DPH

    33.95 EUR 

    s DPH

    E2000 / APC - LC / PC patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory. Prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na...

    33.53 EUR 

    bez DPH

    40.24 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

    35.19 EUR 

    bez DPH

    42.23 EUR 

    s DPH

    E2000 / APC - LC / PC patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory. Prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...