0
Košík je prázdny
0

    HALNY

    HALNY

    HALNy sa špecializuje na nákladovo efektívne ONT kompatibilné s viacerými veľkými výrobcami GPON zariadení.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    11 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    26.85 EUR 

    bez DPH

    32.33 EUR 

    s DPH

    HL-1GE je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    60.22 EUR 

    bez DPH

    72.37 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

    45.68 EUR 

    bez DPH

    54.93 EUR 

    s DPH

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    63.99 EUR 

    bez DPH

    76.90 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    HL-4GMV je GPON ONT s 4x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    63.99 EUR 

    bez DPH

    76.90 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    58.79 EUR 

    bez DPH

    70.65 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    100.79 EUR 

    bez DPH

    121.05 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    91.62 EUR 

    bez DPH

    110.05 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    89.33 EUR 

    bez DPH

    107.31 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    89.33 EUR 

    bez DPH

    107.31 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    85.77 EUR 

    bez DPH

    102.92 EUR 

    s DPH

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. GPON STICK môže pracovať v rozšírenom rozsahu teplôt (-40 až 85 C), takže ho môžete používa

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...