0
Košík je prázdny
0

    Pigtaily

    Pigtaily

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou navarovanie na optické vlákno. Optický pigtail je optický konektor zakončený na jednej strane (spravidla 1m) optického vlákna.

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

     
    13.30 EUR 

    bez DPH

    15.96 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

    3.10 EUR 

    bez DPH

    3.72 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail FC/APC 2m 9/125, SM, 0.9mm, G657A2, Easy strip

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    14.42 EUR 

    bez DPH

    17.31 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail je krátka časť kábla z optických vlákien zakončený jedným konektorom na jednom konci. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty od s

    22.31 EUR 

    bez DPH

    26.77 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail je krátka časť kábla z optických vlákien zakončený jedným konektorom na jednom konci. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty od s

    30.22 EUR 

    bez DPH

    36.27 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail je krátka časť kábla z optických vlákien zakončený jedným konektorom na jednom konci. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení. Vláknové optické komponenty od s

    15.06 EUR 

    bez DPH

    18.07 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

    9.18 EUR 

    bez DPH

    11.02 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

    1.51 EUR 

    bez DPH

    1.81 EUR 

    s DPH

    Optický Pigtail FC/UPC, 9/125mm 0,9mm, 1m

    1.12 EUR 

    bez DPH

    1.34 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná...

    1.17 EUR 

    bez DPH

    1.40 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná...

    1.18 EUR 

    bez DPH

    1.41 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC- 1m, MM, 0,9mm, OM2

    1.50 EUR 

    bez DPH

    1.80 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...