0
Košík je prázdny
0

    3 m

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    2 produkty
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    5.23 EUR 

    bez DPH

    6.27 EUR 

    s DPH

    optický patchcord LC/PC-LC/PC-3m duplex 9/125/3 G652D,SMF

    2.45 EUR 

    bez DPH

    2.94 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...