0
Košík je prázdny
0

    1x2

    1x2

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    13 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    50.00 EUR 

    bez DPH

    60.00 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -59%

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    7.95 EUR 

    bez DPH

    9.54 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    8.00 EUR 

    bez DPH

    9.60 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    10.79 EUR 

    bez DPH

    12.94 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    LGX1-G0-2-012-P-345-50-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x2, LGX1, SC/APC

    34.38 EUR 

    bez DPH

    41.26 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    6.39 EUR 

    bez DPH

    7.67 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    5.77 EUR 

    bez DPH

    6.92 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    3.03 EUR 

    bez DPH

    3.63 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1, ribbon, holé vlákno bez konektora

    23.62 EUR 

    bez DPH

    28.34 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    4.90 EUR 

    bez DPH

    5.88 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    4.88 EUR 

    bez DPH

    5.85 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    3.09 EUR 

    bez DPH

    3.71 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...