0
Košík je prázdny
0

    Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM (0.1 dB)

    Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM (0.1 dB)
     
    Vaša cena bez DPH
    0.33 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.39 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  30 ks
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-0388
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FBP-LINE Spojka optických adaptérov, vonkajšia, IP67 FBP-LINE Spojka optických adaptérov, vonkajšia, IP67

    FBP-LINE 

    4.73 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2031 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2031B 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2034 

    7.99 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2034B 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2044, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2044, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2044 

    14.82 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2044B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2044B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2044B 

    12.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2046, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, biele FIBRAIN FB2046, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, biele

    FB2046 

    14.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2046B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, čierne FIBRAIN FB2046B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, čierne

    FB2046B 

    14.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    24.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    2.24 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-12 

    21.35 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    1.10 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-12. 

    17.16 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, M6 sada, bez kazety

    PSS-A0-01050 

    31.26 EUR  bez DPH
    FTTH box 2015, 2x SC, simplex, vnútorný FTTH box 2015, 2x SC, simplex, vnútorný

     

    2.68 EUR  bez DPH
    FTTH box 4S, 4x adaptér (SC-simplex/LC-duplex), IP65 FTTH box 4S, 4x adaptér (SC-simplex/LC-duplex), IP65

     

    8.48 EUR  bez DPH
    FTTH box FOB-04, 4x SC-simplex, IP31, vnútorný FTTH box FOB-04, 4x SC-simplex, IP31, vnútorný

    FOB-04 

    3.60 EUR  bez DPH
    FTTH box, 2x SC, simplex, vnútorný FTTH box, 2x SC, simplex, vnútorný

     

    0.86 EUR  bez DPH
    FTTx box 8IN-96S, 192F, 96x SC, (2xPG/oval-port), 8x kazeta, vonkajší FTTx box 8IN-96S, 192F, 96x SC, (2xPG/oval-port), 8x kazeta, vonkajší

    8IN-96S 

    57.18 EUR  bez DPH
    FTTx box B08, 8x SC, (uncut-port), vonkajší B08, 8F, 8x SC, (uncut-port)

    B08 

    9.56 EUR  bez DPH
    FTTx box B08-2, 8x SC, (oval-port)    (SKRYTY) FTTx box B08-2, 8x SC, (oval-port) (SKRYTY)

    B08-2 

    11.54 EUR  bez DPH
    FTTx box C12, 12F, 12x SC, (2xPG/uncut-port), vonkajší C12, 12F, 12x SC (2xPG/uncut-port)

    C12 

    13.46 EUR  bez DPH
    FTTx box C16, 16F, 16x SC, (2xPG/uncut-port), vonkajší C16, 16F, 16x SC, (2xPG/uncut-port)

    C16 

    17.19 EUR  bez DPH
    FTTx box D08-B, 8x SC, vonkajší, kazeta FTTx box D08-B, 8x SC, vonkajší, kazeta

    D08-B 

    10.64 EUR  bez DPH
    FTTx box E24, 24x SC, (uncut-port), vonkajší FTTx box E24, 24x SC, (uncut-port), vonkajší

    E24 

    21.05 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-24, 24x SC, IP65, kazeta 12/24 FTTx box FGM-24, 24x SC, IP65, kazeta 12/24

    FGM-24 

    27.34 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-48, 48x SC, IP65, 2x kazeta 12/24 FTTx box FGM-48, 48x SC, IP65, 2x kazeta 12/24

    FGM-48 

    34.84 EUR  bez DPH
    MICOS MTeh MINI, Nástenný optický box MICOS MTeh MINI, Nástenný optický box

    MTeh MINI 

    8.40 EUR  bez DPH
    Micos ORM2, optická FTTH zásuvka, 2x SC simplex Micos ORM2, optická FTTH zásuvka, 2x SC simplex

    ORM2 

    3.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0.50m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový Optický patchcord SC/APC - SC/APC 0.50m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový

     

    2.43 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 1m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový Optický patchcord SC/APC - SC/APC 1m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový

     

    2.72 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 2m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový Optický patchcord SC/APC - SC/APC 2m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový

     

    2.81 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m 3mm, simplex, SM, G657B3, fialový

     

    3.54 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    10.97 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    0.93 EUR  bez DPH
    Sada skrutiek (100-PACK) k optickým adaptérom, M2.2 x 0,85 Sada skrutiek (100-PACK) k optickým adaptérom, M2.2 x 0,85

     

    1.63 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.

      Parametre

      Farba zelená

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...