0
Košík je prázdny
0

    Optický adaptér SC/APC, simplex, SM

    Optický adaptér SC/APC, simplex, SM
     
    Vaša cena bez DPH
    0.25 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.30 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  30 ks
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-0388
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex

    FDH-C1-0-0-2-0000-0-0 

    Porovnať 181.23 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    FDH-D0-2-0-0 

    Porovnať 171.60 EUR  bez DPH
    Šróbiky do adaptérov M2.2x0,85, 6mm (100ks v balení) Šróbiky do adaptérov M2.2x0,85, 6mm (100ks v balení)

     

    Porovnať 2.79 EUR  bez DPH
    Patchpanel 1U SLIDE, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, (bez kaziet P3024, s výbavou) Patchpanel 1U SLIDE, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, (bez kaziet P3024, s výbavou)

     

    Porovnať 22.06 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-24, 24x SC, IP65, kazeta 12/24 FTTx box FGM-24, 24x SC, IP65, kazeta 12/24

    FGM-24 

    Porovnať 24.75 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-48, 48x SC, IP65, 2x kazeta 12/24 FTTx box FGM-48, 48x SC, IP65, 2x kazeta 12/24

    FGM-48 

    Porovnať 29.60 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-96, 96x SC, IP65, 4x kazeta 12/24 FTTx box FGM-96, 96x SC, IP65, 4x kazeta 12/24

    FGM-96 

    Porovnať 45.75 EUR  bez DPH
    FTTx box FGM-12, 12x SC, IP65, kazeta 12/24 FTTx box FGM-12, 12x SC, IP65, kazeta 12/24

    FGM-12 

    Porovnať 16.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2031B 

    Porovnať 6.01 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2031 

    Porovnať 6.01 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2034 

    Porovnať 5.62 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2034B 

    Porovnať 5.61 EUR  bez DPH
    FTTH box 4S, 4x SC, simplex, univerzálny FTTH box 4S, 4x SC, simplex, univerzálny

     

    Porovnať 7.86 EUR  bez DPH
    FTTH box, 2x SC, simplex, vnútorný FTTH box, 2x SC, simplex, vnútorný

     

    Porovnať 0.72 EUR  bez DPH
    FTTH box 2015, 2x SC, simplex, vnútorný FTTH box 2015, 2x SC, simplex, vnútorný

     

    Porovnať 1.59 EUR  bez DPH
    FTTH box PTB-AM, 4x SC, simplex, 6F,  vnútorný FTTH box PTB-AM, 4x SC, simplex, 6F, vnútorný

    PTB-AM 

    Porovnať 6.17 EUR  bez DPH
    FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, bez kazety FIBRAIN PSS-A0, Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, biely, bez kazety

    PSS-A0-01020 

    Porovnať 22.30 EUR  bez DPH
    Patchpanel 1U, 19'', výsuvný, 12x SC simplex, čierny, s výbavou, s kazetou Patchpanel 1U, 19'', výsuvný, 12x SC simplex, čierny, s výbavou, s kazetou

     

    Porovnať 20.00 EUR  bez DPH
    Patchpanel 1U SLIDE, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, (bez kaziet P3024, s výbavou) Patchpanel 1U SLIDE, 19", výsuvný, 12x SC simplex, biely, (bez kaziet P3024, s výbavou)

     

    Porovnať 22.06 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení) Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm (12ks balení)

     

    Porovnať 15.00 EUR  bez DPH
    Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, čierny s výbavou aj kazetou Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, čierny s výbavou aj kazetou

     

    Porovnať 28.00 EUR  bez DPH
    Optická zásuvka FTTH 3M, na omietku hybridná, 8686 Optická zásuvka FTTH 3M, na omietku hybridná, 8686

     

    Porovnať 3.55 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...