0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A

    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A
     
    Vaša cena bez DPH
    21.57 EUR
    Vaša cena s DPH
    25.88 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S01424
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN Optický adaptér E2000/APC, simplex, Zr, SM FIBRAIN Optický adaptér E2000/APC, simplex, Zr, SM

     

    Porovnať 8.72 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 36.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-003.0-DX-D-28-Y 

    Porovnať 43.86 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  10m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 10m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 26.91 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  15m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 15m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 93.19 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 21.54 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  20m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 20m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 30.12 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 21.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC  10m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 10m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 20.46 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 21.69 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 22.08 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-E2A-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať 13.30 EUR  bez DPH
    Pliešok na optický adaptér E2000 Pliešok na optický adaptér E2000

     

    Porovnať 1.38 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   15m, 3mm, SX, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 15m, 3mm, SX, SM, G657A

     

    Porovnať 50.43 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 23.07 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  30m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 30m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 37.80 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   5m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 25.21 EUR  bez DPH
    Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm

     

    Porovnať 15.06 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-001.0-DX-D-28-Y 

    Porovnať 43.44 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   7m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 7m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 24.49 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   3m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 3m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 20.10 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-005.0-DX-D-28-Y 

    Porovnať 45.14 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LC-S-003.0-DX-A-28-Y 

    Porovnať 28.02 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-FC-S-003.0-DX-A-28-Y 

    Porovnať 30.30 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LCA-S-003.0-DX-A-28-Y 

    Porovnať 28.90 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      E2000 / APC - SC / PC patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory

      Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na želanie interferometer) a namerané hodnoty sú súčasťou balenia.

       

      Tieto prepojovacie káble môžete objednať v štandardných dĺžkach (1, 2, 3, 4, 5m), ale aj v dĺžkach neštandardných. Na želanie je môžeme predinštalovať do ochrannej vrapované rúrky, alebo ich vyrobiť z odolnejších káblov, prípadne z káblov s iným typom vlákna.

       

       

      Záruka: 24 mesiacov


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...