0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3mm, simplex, SM, G657A2, outdoor

    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3mm, SX, S
     
    Vaša cena bez DPH
    14.20 EUR
    Vaša cena s DPH
    17.04 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-3792
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Vysokokvalitný patchcord verzii Simplex (single-fiber), vo svojej konštrukcii S-QOTKSdD 1x9 / 125 ITU-T G.657A2. Úplne dielektrikum, navrhnuté pre vnútorné a vonkajšie inštalácie. Je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu, vďaka čomu je odolný voči škodlivým poveternostným podmienkam (UV stabil) a mechanickým poškodením, pri zachovaní vysokej flexibility.

       

      Optické vlákno v štandarde G657A2, čo umožňuje použitie malého polomeru ohybu (do 7,5 mm). Celá štruktúra bola vystužená aramidovými vláknami, čo umožňuje robiť veľké previsy (do 80 metrov).


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...