0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m 3mm, duplex, SM, G652D

    Optický patchcord SC/PC - LC/APC 1m 3mm, duplex, SM, G652D
     
    Vaša cena bez DPH
    6.73 EUR
    Vaša cena s DPH
    8.07 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-2756
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...