0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, DX, MM,
     
    Vaša cena bez DPH
    7.99 EUR
    Vaša cena s DPH
    9.58 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Nepriradené
    Kód
    S1-3462
    Záruka
    2 Roky

    Súvisiace produkty

    Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3

     

    0.76 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM4 Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM4

     

    1.32 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM3

     

    3.66 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM4 Optický adaptér LC/PC, quad, MM, OM4

     

    2.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    4.27 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    20.30 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    21.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    5.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    6.05 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   30m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 30m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    27.67 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    6.56 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    8.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    4.15 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    4.81 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    6.07 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    6.40 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    13.38 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    14.50 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    4.56 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    21.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    5.10 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    6.21 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    8.31 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    10.98 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, 1,5m, 50/125, 0.9mm, OM4 Optický pigtail LC/PC, 1,5m, 50/125, 0.9mm, OM4

     

    1.48 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail LC/PC, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    1.00 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, 3m, 50/125, 0.9mm, OM4 Optický pigtail LC/PC, 3m, 50/125, 0.9mm, OM4

    LCupc/n-MM.50/125-3 

    1.47 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    0.96 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-24-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM2, 6.5mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-24-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM2, 6.5mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-24-OM2-LSOH 

    1.85 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-4-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-4-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 4-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 

    0.56 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-8-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-8-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-8-OM2-LSOH 

    0.80 EUR  bez DPH
    SOLARIX, optický kábel, 12-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N SOLARIX, optický kábel, 12-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N

    SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 

    1.37 EUR  bez DPH
    SOLARIX, optický kábel, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N SOLARIX, optický kábel, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N

    SXKO-CLT-24-OM3-LSOH 

    3.62 EUR  bez DPH
    SOLARIX, optický kábel, 4-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N SOLARIX, optický kábel, 4-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N

    SXKO-CLT-4-OM3-LSOH 

    0.88 EUR  bez DPH
    SOLARIX, optický kábel, 8-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N SOLARIX, optický kábel, 8-vlákno, 50/125, OM3, 6.0mm, LSOH, 1500N

    SXKO-CLT-8-OM3-LSOH 

    1.49 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM OM3

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené