0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, duplex, SM, G652D

    Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, DX, SM,

    Výpredaj

    Vaša cena bez DPH
    3.75 EUR
    Vaša cena s DPH
    4.50 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OEM
    Kód
    S1-2348
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  10m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 6.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   7m 3mm, duplex, SM G652D Optický patchcord SC/PC - SC/PC 7m 3mm, duplex, SM G652D

     

    Porovnať 8.33 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 3.0mm, duplex, SM, G657A1 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 3.0mm, duplex, SM, G657A1

     

    Porovnať 7.35 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 3mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 9.05 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 2mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 2mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 7.80 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   3m 3mm, simplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 3m 3mm, simplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 3.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   3m 2mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - SC/PC 3m 2mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 5.53 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   2m 3mm, simplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3mm, simplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 2.53 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3.0mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3.0mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 5.68 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   2m 2mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 2mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 1.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, simplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, simplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 2.63 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 5.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   0,5m 3mm, simplex, SM G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 0,5m 3mm, simplex, SM G657A

     

    Porovnať 2.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  15m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 15m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 9.28 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  20m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 20m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 9.63 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  30m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 30m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 10.23 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  100m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 100m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 48.85 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC  50m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - SC/PC 50m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 21.70 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...