0
Košík je prázdny
0

    Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

    Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3
     
    Vaša cena bez DPH
    2.90 EUR
    Vaša cena s DPH
    3.48 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OEM
    Kód
    S01315
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    Porovnať 0.88 EUR  bez DPH
    KDP AE02, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT KDP AE02, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT

    KO-12-5-AE02-OM3 

    Porovnať 1.78 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 8.13 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC  10m 3mm, duplex, MM , OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, MM , OM3

     

    Porovnať 20.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 10.88 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.80 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 8.78 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 7.05 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.23 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 9.73 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.08 EUR  bez DPH
    Optický patchcord LC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord LC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 5.75 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/PC, duplex, MM, OM3 Optický adaptér SC/PC, duplex, MM, OM3

     

    Porovnať 0.55 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/PC, simplex, MM, OM3 Optický adaptér SC/PC, simplex, MM, OM3

     

    Porovnať 0.34 EUR  bez DPH
    KDP AE02, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT KDP AE02, optický kábel, MM, 8-vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT

    KO-08-5-AE02-OM3 

    Porovnať 1.15 EUR  bez DPH
    Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3 Optický adaptér LC/PC, duplex, MM, OM3

     

    Porovnať 0.82 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 4.70 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 6.55 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 9.05 EUR  bez DPH
    Optický patchcord ST/PC - LC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3 Optický patchcord ST/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM3

     

    Porovnať 11.00 EUR  bez DPH
    KDP BE02, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.4mm, LSOH, CLT KDP BE02, optický kábel, MM, 24-vlákno, 50/125, OM3, 6.4mm, LSOH, CLT

    KO-24-5-BE02-OM3 

    Porovnať 2.88 EUR  bez DPH
    KDP AE02, optický kábel, MM, 4vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT KDP AE02, optický kábel, MM, 4vlákno, 50/125, OM3, 5.4mm, LSOH, CLT

    KO-04-5-AE02-OM3 

    Porovnať 0.84 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná (EASY-STRIP).

       

      Optické pigtaily dodávame v multimode aj singlemode prevedení s rôznymi typmi konektorov (E2000, LC, SC, ST, FC, ...). Pigtaily možno štandardne objednať s dĺžkou kábla 1m, nie je však problém vyrobiť na zákazku pigtaily ľubovoľnej dĺžky.


      Parametre

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM OM2

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...